פורים – לא רק בישראל

בתרבויות רבות בעולם קיימים חגים ומנהגים הקשורים בתחפושות. בוונציה מתקיים מדי שנה קרנבל המסכות המפורסם שנמשך כשבועיים ומושך אל העיר היפה כמויות אדירות של תיירים. הקרנבל מתקיים עוד מהמאה ה-13, ובתחילה מטרתו הייתה לציין את המעבר מעונת החורף לאביב. הקרנבל היווה הזדמנות עבור המעמדות השונים בעיר “להתערבב” אלה באלה, ולהסתיר את זהויותיהם האמיתיות תחת המסכות המושקעות. בנצרות, חוגגים בכל 31 באוקטובר את ליל כל הקדושים. החג נולד בסקוטלנד ונבע מפחד מרוחות. בכל שנה, היו שמים מתנות על מפתן דלתם על מנת שהרוחות לא ייכנסו לבתיהם. מאז, נוהגים הילדים הנוצרים להתחפש בתחפושות מפחידות, לדפוק על דלתות הבתים ולבקש ממתקים. באם לא יקבלו ממתקים, יבצעו מעשה קונדס שיכוון אל הדיירים.

ולנו יש את פורים. בכל שנה אנו נוהגים להתחפש בתחפושות מגוונות וצבעוניות, מצחיקות ושנונות, ריאליסטיות, פשוטות או מושקעות עד הפרטים הקטנים ביותר. יש הורים שנוהגים לתפור את התחפושות לילדיהם במיוחד, אולם השקעה שכזו נעשית פחות ופחות רווחת עקב הזמן הרב שהיא דורשת. כיום, ניתן למצוא תחפושות לפורים במגוון רחב, תחפושות נהדרות, איכותיות ומושקעות במחירים הגיוניים ואטרקטיביים, ואפילו להזמין אותן באינטרנט – בלי שתצטרכו אפילו לקום מהספה.

תחפושות לפורים שילדים אוהבים

חברת התחפושות “רוביס” מציעה מגוון רחב ועצום של תחפושות שילדים אוהבים. תוכלו לתת לילדכם לבחור על ידי כך שתאפשרו לו לבחור מתוך מגוון התחפושות, וכך תגרמו לו להתלהב לקראת פורים ותחסכו לעצמכם את הקושי שבשכנוע הילד להתחפש. התחפושות שחברת “רוביס” מציעה נוחות ועשויות מחומרי גלם איכותיים, כדי להבטיח שהילד יוכל ליהנות מהחג ומהתחפושת, ולא רק לנסות להוריד אותה כל הזמן.

אז איזו תחפושת הכי מתאימה לכם? חברת “רוביס” מציעה לכם שלל תחפושות של גיבורי על – איירון מן, באטמן, קפטן אמריקה, באטמן. גם אם אתם לא מזהים את כל השמות, הילדים שלכם ודאי יכירו אותם. התחפושות מגיעות במגוון מידות, וכן מוצע מאגר רחב ומרהיב של אביזרים שישדרגו את התחפושת של הילד שלכם. בבמבינו צעצועים חנות צעצועים בירושלים תוכלו למצוא לילדים גם תחפושות של פיות מכל הסוגים והמינים, של דמויות מסרטי ילדים ותוכניות טלוויזיה ותחפושות עמים. בין התחפושות המקוריות במיוחד – תחפושת עוגת יום הולדת, פופקורן, פרח ועציץ ורבות אחרות.

גם מבוגרים אוהבים להתחפש!

כמובן, פורים תמיד נשאר רלוונטי. גם כשאנחנו מתבגרים, פורים מהווה הזדמנות להשתטות ולחזור לילדות. חברת “רוביס” מציעה תחפושות מגניבות ומקוריות גם למבוגרים שבינינו. אם תרצו ללכת על תחפושת משעשעת, אפשר לשקול את התחפושת המושקעת “איש על קוף” שמציעה החברה, להתחפש לתרמיל אפונים או לנקניקיה. תחפושות רבות מבוססות על דמויות מעולם הקולנוע – הארלי קווין, הג’וקר, הליצן מהסרט IT, וונדר וומן ועוד. למראה יותר מתוחכם, תרצו אולי לבחור תחפושות היסטוריות – המלכה אליזבת או אברהם לינקולן, לדוגמה. חובבי המינימליזם יוכלו לרכוש כובע בדמות כוס בירה – מיוחד, מקורי ותהיו בטוחים שאף אחד לא יפספס אתכם.

X