בקנייה מעל 299 שח ומעלה משלוח חינם עד הבית (2-5 ימי עסקים)

משחקי קופסא

משחקי קופסא תמיד מעלים תמונה של משפחה יושבת יחד סביב השולחן המשפחתי, בפינת האוכל או בסלון, מעבירה זמן איכות נעים תוך כדי משימות, זריקת קוביות, שליפת קלפים, ניצחונות והפסדים בעודם משחקים במשחק קופסא כזה או אחר.

אם נלך אחורה בשנים וננסה לאתר את משחק הקופסא הראשון, נגלה כי הקדום ביותר התגלה בחפירות ארכיאולוגיות של קברים מלכותיים באור אשר בשומר (עיראק של היום), המתוארכים לשנת 2600 לפנה”ס, היה זה משחק לוח בשם “המשחק המלכותי של אור”. עובדה זו חשובה מאד שכן, היא מעידה על כך כי משחקי הקופסא של פעם, היו בבעלותם של מלכים ובעלי ממון ולא לפשוטי העם, עם השנים והזמן, הגיעו משחקי הקופסא לכולם ולכל מקום בעולם.

מאז ימי המלכים המשחקים בקוביות, הומצאו סוגים רבים של משחקי קופסא, כמו למשל:

 • משחקי לוח.
 • משחקי קלפים.
 • משחקי קוביות.
 • משחקי מלחמה.

ואחרים נוספים.

משחק קופסא – מה בתוכה?

למשחק קופסא אין אריזה רגילה או קופסת קרטון עם “חלון” שניתן להציץ פנימה, כמו לרבים מהמשחקים, בתוך קופסת המשחק ישנם כל החלקים הנדרשים: הוראות המשחק, קלפים/ קוביות/ דמויות/ אביזרים אחרים, המסודרים בתוך תבנית מתאימה אשר שומרת עליהם היטב לאורך זמן.

משחק קופסא – כהשקעה. בכל העולם ישנם אספנים של משחקי קופסא נדירים, אשר ערכם רב ביותר במכירות פומביות, כאשר המשחק נמכר באיכות גבוהה ביותר כאילו לא נגע בו הזמן, לכן, כדאי לכם לשמור על המשחק היטב, כך גם תיהנו ממנו לאורך שנים ואולי יום אחד, הוא יהיה שווה הרבה מאד כסף?

סוגים וקטגוריות של משחקי קופסא

משחקי הקופסא נחלקים למשחקי אסטרטגיה, משחקי מזל, משחקי חושים ועוד. כאשר משחקים יחד כמה משתתפים, כמו מונופול, אשר אומרים עליו כי מפתח חשיבה אנליטית, עסקית. השח מט נחשב גם הוא למשחק קופסא ובין הוותיקים שבהם ועליו נאמר רבות בכל הקשור לפיתוח המוח.

לעומת משחקי הקופסא הרציניים, יש קלילים יותר, כמו סולמות ונחשים שמבוסס על מזל בלבד והמטרה היא להגיע לקו הגמר ראשון.

ניצחון או הפסד, שחקן יחיד או משחק קבוצתי, ההנאה המרובה מעצם המפגש החברתי, המשפחתי יחדיו, הופכים את משחקי הקופסא למשחקים נצחיים וטוב שכך!

למי מתאימים משחקי קופסא?

היות וישנם סוגים רבים של משחקים, ניתן לומר בהחלט כי משחקי הקופסא מתאימים לכולם, לכל גיל, בהתאמה. ישנם משחקי קופסא לפעוטות בדמות פאזלים בעלי חלקים גדולים עשויים מחומרים רכים וכדומה, משחקי קופסא לבוגרים יותר עם נושאים מורכבים, משחקים למבוגרים ומשחקים לכל המשפחה. כל אחד יכול למצוא את סוג המשחק המועדף שלו.

איפה מומלץ לקנות משחקי קופסא?

המבחר והאפשרויות הן רבות מאד, אך אם אתם מחפשים משחקי קופסא איכותיים, במגוון רחב ביותר של קטגוריות לכל הגילאים, במבינו צעצועים, זו הכתובת שלכם.

בכדי לתת מענה לכל הדרישות והבקשות של לקוחותינו, הקטנטנים והגדולים כאחד, אנו מקפידים להחזיק משחקי קופסא רבים ומגוונים, למשל:

 • פאזלים.
 • משחקי ישראטויס.
 • משחקי יצירה.
 • משחקי רבנסבורגר.
 • משחקי סמארט זון.
 • משחקי חשיבה.
 • משחקי קודקוד.
 • משחקי אורדע.

ועוד ועוד ועוד….

חברת במבינו צעצועים, היא משווקת רשמית של משחקי מליסה ודאג בארץ, כמו גם משחקי מאטל של פישר פרייס, ברבי, מגה בלוקס, הוט ווילס ומשחקי קופסא נוספים.

כמשווקת צעצועים, נמנים בין לקוחות החברה, רשתות, חנויות, קיבוצים וגופים מוסדיים, כאשר מערך סוכנים מיומן ומרכז לוגיסטי בבית שמש, אחראי על אספקת ההזמנות הרבות.

 

לתיאום הזמנות, צרו קשר 02-5819787 או למייל office@mybambino.co.il

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

במבינו צעצועים.

X